eco-tom klimatyzatory rotenso

Klimatyzatory do domu

To, jaką klimatyzację ścienną wybierzesz, jest niezwykle istotne, by zapewnić sobie komfort i optymalizację wydatków związanych z poborem energii elektrycznej. Nie kupuj klimatyzacji do domu jednorodzinnego bez wsparcia fachowców. Tak nowoczesny sprzęt powinien zostać dopasowany do powierzchni nieruchomości i ilości pomieszczeń znajdującej się w niej. Zupełnie inny model klimatyzacji w budynku polecimy Ci do niewielkiej kawalerki, a zupełnie inny do dużego, przestrzennego biura, dlatego skontaktuj się z naszymi specjalistami i dowiedz się więcej.

Montaż klimatyzacji ściennej przez naszą firmę

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z samodzielnym montażem klimatyzacji ściennej? Nie ma takiej potrzeby. Nasi doświadczeni pracownicy zajmą się tym za Ciebie. Współpraca z nami to wsparcie na każdym etapie realizacji – od pomocy z wyborem właściwego modelu klimatyzatora do domu, po fachowy montaż klimatyzacji ściennej. Zadzwoń do nas, by dowiedzieć się najważniejszych informacji.

Klimatyzacja do mieszkania

Za gorąco, by pracować? Przy wyjątkowo wysokich temperaturach wykonywanie codziennych obowiązków będzie wyjątkowo trudne, dlatego konieczne jest stworzenie idealnego klimatu w nieruchomości. Najlepiej zrobić to przy użyciu nowoczesnej klimatyzacji do mieszkania zamontowanej przez specjalistów Eco Tom. Nasze klimatyzatory są energooszczędne, ciche i łatwe w obsłudze, dzięki czemu otrzymasz przyjemny powiew chłodu, który skutecznie pobudzi Cię do działania.

Soyal

Poza niestereotypowym wyglądem urządzenie to zostało wyposażone w nieznane dotychczasowym modelom funkcje. Dzięki czujnikowi obecności ludzi klimatyzator może w inteligentny i automatyczny sposób kontrolować kierunek nawiewu zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Poza nowoczesnymi funkcjami klimatyzator ten cechuje się wyjątkowo wysoką klasą energetyczną (do A+++ dla chłodzenia i grzania) oraz cichą pracą (nawet 19 dB(A)). Model ten jest idealny również do ogrzewania pomieszczeń ze względu na możliwość pracy nawet do -25°C na zewnątrz.

Lomo Luxury Plus

Klimatyzator jest rozbudowaną o nowe możliwości wersją popularnego modelu Gree z niezawodnej serii Lomo. Wysokie parametry pracy i różnorodne funkcje dostępne w standardzie potwierdzają jego wysoką klasę Lux. Dzięki unowocześnionej konstrukcji model zyskał na Plus dodatkowe funkcjonalności, takie jak: sterowanie nawiewem powietrza w pionie i poziomie, więcej biegów wentylatora i trybów snu.

BRISA

Klimatyzatory ścienne BRISA to nowoczesne urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, wyposażone w najwyższej jakości sprężarki. Ciekawa stylistyka klimatyzatorów BRISA powoduje, że to idealny wybór do domu lub biura. Kontrolę temperatury i korzystanie z funkcjonalności klimatyzatorów ułatwia sterowanie Wi-Fi w standardzie oraz bezprzewodowy pilot znajdujący się w zestawie.

U-Match Standard

Klimatyzatory ścienne U-Match Standard, dzięki dużym zakresom wydajności - aż do 10 kW, mogą obsługiwać pomieszczenia komercyjne do powierzchni nawet 110m2! Jednostki pracują wydajnie nie tylko w chłodzeniu, ale również w trybie ogrzewania, nawet przy -20°C na zewnątrz. Klimatyzatory ścienne U-Match Standard wyróżnia elegancki styl i szerokie możliwości sterowania, w standardzie wyposażone w pilot bezprzewodowy i sterownik naścienny.

Pular Matt

Klimatyzator ścienny Pular to zdecydowanie najczęściej wybierane przez klientów urządzenie. Dzieje się tak z kilku powodów. Ten klasyczny w swym wyglądzie model, dostępny w wyjątkowo niskiej cenie, oferuje jednocześnie wysoką energooszczędność, szeroką funkcjonalność i pełen komfort. Dzięki szerokim możliwościom sterowania, jego obsługa jest prosta i wygodna. Wyposażony został bowiem w standardzie w pilot bezprzewodowy oraz moduł WiFi. Opcjonalnie model ten można wyposażyć w sterownik naścienny, sterownik centralny, moduł pozwolenia na pracę oraz bramkę BMS. Ponadto urządzenie posiada 3 tryby snu, 7 biegów wentylatora oraz automatycznie żaluzje pionowe i poziome.

ARIA

Klimatyzatory ścienne ARIA to idealne rozwiązanie dla alergików! Urządzenia są wyposażone w jonizator powietrza, który każdorazowo podczas chłodzenia lub grzania wytwarza jony ujemne. Jony ujemne generowane przez jonizator neutralizują naładowanie jonów dodatnich, powodując opadanie zanieczyszczeń na podłogę, jednocześnie zmniejszając ryzyko alergii oraz różnych infekcji. Jonizator również pomaga neutralizować zapachy w pomieszczeniu.

Amber Standard White

Luksus w standardzie! Imponuje parametrami, przyciąga kolorami! Klimatyzator Amber Standard to elegancki wygląd, wysokie parametry oraz szeroki wachlarz funkcji. Dzięki dostępnym aż 4 wersjom kolorystycznym model ten świetnie dopełni aranżację każdego wnętrza. Klimatyzator jest idealnym wyborem nie tylko do chłodzenia, ale również ogrzewania pomieszczeń. Wyróżniają go fenomenalne możliwości pracy, a przy tym wysoka klasa efektywności energetycznej A+++

G-Tech Rose Gold

Dzięki innowacyjnej konstrukcji model ten umożliwia łatwy i szybki demontaż poszczególnych podzespołów oraz ich dokładne czyszczenie, co wpływa na jego żywotność i wydajność. Urządzenie charakteryzują ponadto bogate opcje sterowania oraz stosowana tylko dla G-Tech nowa żaluzja kontrolująca nawiew powietrza jednocześnie w kierunku pionowym, jak i poziomym. G-Tech charakteryzuje się najwyższą klasą energetyczną chłodzenia A+++ i bardzo wysoką dla grzania A++.

QIRA

Klimatyzatory QIRA to nowość w ofercie. Urządzenia wyposażone są w jonizator poprawiający jakość powietrza dostarczanego przez jednostkę wewnętrzną. Dzięki tej funkcji możemy zmniejszyć ryzyko alergii, infekcji oraz neutralizować zapachy w pomieszczeniu. Ponadto klimatyzatory wyposażone są w moduł Wi-Fi oraz pilot bezprzewodowy, dzięki którym, można kontrolować pracę urządzenia w danym pomieszczeniu